• ankaramobilyafirmalari@gmail.com
  • 0552 375 13 50

Mersin Mobilya Fuarı 2020

415 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 19 Ağustos 2020 11:54
  • TARİH: 19 - 27 Eylül 2020
  • WEB ADRESİ: http://mersin.cnrimob.com/
  • ORGANİZATÖR: İstanbul Fuarcılık A.Ş.
  • YER: CNR Expo Mersin Yenişehir Fuar Merkezi

ETKİNLİK HAKKINDA

15 yıldır dünyanın en büyük mobilya fuarlarını düzenleyen CNR Holding, mobilyadaki gücünü bir kez daha Akdeniz’in ticaret şehri Mersin’de gösterecek.

CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, 19 – 27 Eylül 2020 tarihleri ararsında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

2019’da 439’u yabancı, 22 bin 713’ü yerli olmak üzere toplam 23 bin 152 kişinin ziyaret ettiği fuar, Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED), Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği (MEPİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği (MESİAD) ve KOSGEB desteğiyle gerçekleşecek.

Stratejik konumu ve ticari potansiyeliyle Türkiye’nin önde gelen şehirleri arasında yer alan Mersin’de düzenlenecek olan fuarda, ev ve ofis mobilyalarından aksesuarlara, bahçe ve yazlık mobilyalardan mobilya yan sanayi ürünlerine kadar birçok ürün ve ürün grubu, yerli ve yabancı alım heyetlerinin beğenisine sunulacak.

En yeni ürün ve trendlerin tanıtılacağı fuarda mobilya sektörünün lider firmaları sektör alıcılarına özel indirimli kampanyalar ve fiyat avantajları sunacak.

CNR İMOB Mersin, İran, Irak, Suriye, Kıbrıs, Mısır, Libya, Filistin’in yanı sıra Doğu Anadolu, İç Anadolu, Ege ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin mobilya ihtiyacının karşılanmasında ve Akdeniz Bölgesi’nin ekonomisinin güçlenmesinde önemli katkı sağlayacak.

Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Arap Ülkeleri’nden gelecek alım heyetlerinin de ağırlanacağı fuar, Adana, Mersin, Ankara ve Kayseri başta olmak üzere çevre illerden gelecek mobilya alıcılarına da ev sahipliği yapacak.

 

FUAR ALANI :

CNREXPO Yenişehir Fuar Merkezi
32.000 m2 kapalı, 47.000 m2 açık alan
1.600 m2 fuaye
2 kafeterya
200 kişilik lokanta
8 büro
23 bin m2 otopark alanı