• unluerweb@gmail.com

GOLD AHŞAP AKSESUAR İMALAT ARDIÇ MOBİLYA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,027 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+5 = ?

VİDEOLAR

  • ARDIÇ MOBİLYA SALLANAN SANDALYE İMALAT
  • ARDIÇ MOBİLYA VE AKSESUAR (Dresuar, Askılık)
  • ARDIÇ MOBİLYA AKSESUAR İMALATHANEMİZ
  • ARDIÇ MOBİLYA AKSESUAR SANDALYELER
  • ARDIÇ MOBİLYA AKSESUAR ÜRÜNLERİMİZ

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ulubey Mahallesi, Dolantı Sokak, No: 34 / 3

FİRMA HAKKINDA

Ankara Siteler zigon sehpa imalatçıları arasındaki yerimizi ve sehpacılar sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübemizi, ARDIÇ MOBİLYA VE AKSESUAR adı altında tescilledik. Ankara Siteler’de ahşap mobilya aksesuar imalatı ve ahşap dekorasyon işleri yapmaktayız. Otel dekorasyonu ve mağaza dekorasyonu işlerinde 20 yıllık tecrübe birikimimizle kaliteli işler çıkarmaktayız.

Ankara Siteler’de zigon sehpa, masa-sandalye ve ahşap aksesuar mağazaları arasında ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Başarımızın en önemli faktörü, ahşap aksesuar imalat işlerininde kaliteliden ödün vermeden, müşterilerimize daima kaliteli ve uygun ürünleri temin etme konusundaki hassasiyetimiz olmuştur.
Müşteri memnuniyeti esaslı yaklaşımımızla ve kendimizi sürekli geliştirme düsturumuz ile geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Ankara Siteler mobilya imalatçıları arasında çok daha iyi yerlere taşımak istediğimiz firmamızla çalışmak bizi olduğu kadar sizleri de mutlu edecektir.

Siteler Ankarada imalat ve satışını yaptığımız mobilya aksesuar ürünleri  ile masa-sandalye takımlarını www.masaankara.com internet sitemizden görebilirsiniz.  İmalatını yaptığımız ürünler arasında; ahşap masa sandalye takımı, puflu ahşap sallanan sandalye ve sallanan koltuk, papel sandalye, gelin-damat sandalyesi, bar sandalyesi, cafe sandalyeleri, renkli cafe koltukları, dükkan önü masa sandalye, oturma grubu, ahşap tabure, bench tabure, bench puf, minderli puf, dikdörtgen puf, markiz, vitrin, konsol, komodin, sehpa, ahşap servis arabası, ahşap kitaplık, ayakkabılık, aynalı dresuar, ahşap mobilya aksesuarları ve ahşap dekoratif aksesuarlar yer almaktadır.

Ankara içi veya Ankara dışına ürün gönderimi yapabilmekteyiz.Ahşap masa sandalye imalatlarında zerafet, şıklık ve estetik hususuna her zaman önem gösteren Ardıç Mobilya Aksesuar, imalat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Ahşap masa sandalye ve zigon sehpa fiyatları için lütfen arayınız.

GSM: 0 (507) 205 69 33 – Ramazan ARDIÇ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Serpil bulut 2 Mayıs 2020 13:51 CEVAPLA

    Makyaz Masası sipariş ettik zamanında kaliteli bir ürün teslim aldık fiyatı da uygun teşekkür ederim