• ankaramobilyafirmalari@gmail.com
  • 0552 375 13 50
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,444 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emre AKTAŞ
  • ADRES: Çamlıtepe Cd. No:152/A, 06360 Siteler
  • TELEFON: 0 (312) 348 7252
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

1976 yılında Alkan Torna olarak kurulan firmamız şu an Alkan Ahşap Dekorasyon Ltd. Şti ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Ankara Siteler’de Ahşap Dekorasyon İmalat ve satış işi yapan firmamız yılların verdiği iş tecrübesiyle sektöründe başarılı işlere imza atarak müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

İmalatını yaptığımız ahşap ürünler arasında Ahşap Teras Kapama, Pergole, Kamelya, Lambri, Rabıta, Ahşap Sedir, Ahşap Ev, Ahşap Merdiven, Ahşap Sauna, Ahşap Sandalye ve Masa, Ahşap Bank, Ahşap Piknik Masası, Ahşap Köpek Kulubesi, Ahşap Çiçek Saksısı, Ahşap Çöp Kovası ve Ahşap Çit, Ahşap Panjur gibi ürünler mevcuttur.

Bunun dışında manav, pastane, kafeterya, restaurant gibi iş yerlerine İç Tasarım ve Proje Dekorasyon hizmeti de sunan firmamız müşteri talepleri doğrultusunda ve müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirir.

Alkan Ahşap Dekorasyon İmalat ve Uygulama firması olarak, taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından takip edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler’deki mağazamızdan Ahşap Dekorasyon üzerine hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

AHŞAP ÜRÜNLERDE YAKMA ANTİK DESENLER (AHŞAP YAKARAK DESEN VERME) YAPILIR.

EMPREMYE TESİSİMİZ MEVCUTTUR

GSM: 0532 051 25 92

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR