• unluerweb@gmail.com

ANKARA AKRİLİK – MUTFAK TEZGAHI – AKRİLİK TEZGAH

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
805 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ömer Faruk Aydoğan
  • ADRES: Seyfi Demirsoy mahallesi, Ulubat sokak No.57/A, Siteler
  • TELEFON: 0 (312) 349 5866
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Akrilik Tezgah kaliteli düzgün tasarımı ve kolay montaj olanakları ile en çok Mutfak Tezgahlarında , Banyo Tezgahlarında, Wc Tezgahlarında, Banko Tezgahlarında tercih edilir. Özellikle temizleme konusunda siz degerli müşterilere kolay temizleme olanagı sağlayan Akrilik Tezgah gerek kir tutmayan gerekse sağlamlık yönünde diğer malzemeleri geride bırakmaktadır. Temizliğin yanı sıra Akrilik Tezgahın diğer önemli özelliği ise gözeneksiz yapısı nedeni ile bakteri tutmayan sağlığınızı risk etmeyecek bir malzemedir.
Akrilik Tezgahta mat ve parlak olarak zengin renk seçenekleri ile akrilik tezgahlarınız cıvıl cıvıl farklı renk tercihleri yapabilirsiniz. Ek yeri belli olmayan bu malzeme sayesinde aklınızdaki mükemmel tasarımları bu malzeme ile gerçek olabilir. Akrilik Tezgah şekil verilebilen bir malzeme olduğu için istenilen desenler ve şekiller vermek aklınızdaki mükemmel tasarımları gerçekleştirmek için sizde Akrilik Tezgah tercih etmelisiniz.
Başlıca kullanım alanları şu şekildedir:
Akrilik Mutfak Tezgahı
Akrilik Banyo Tezgahı
– Akrilik Banko Tezgahı
– Akrilik Duvar Kaplamaları
– Akrilik Otel Lobileri
– Akrilik Küvet
– Akrilik Duş Kabini
– Akrilik Panolar
Akrilik Fast-Food
– Akrilik Laboratuvar
– Akrilik Hastane
– Akrilik Alışveriş Mezkezi
ve birçok alanlarda kullanılmaktadır.

Akrilik Mutfak Tezgahı akrilik kullanım alanları arasında en çok tercih edilendir. Mutfaklarda kullanılan Akrilik Tezgah ve dolap arasında bulunan duvar (panel) bölgesinde de akrilik kullanılmaktadır. Mutfak Tezgahlarınızdaki evyelerinizi de Akrilik Evye kullanmanız görünüm ve sağlamlık açısından tavsiye edilmektedir. Ek yerleri belli olmadığından Evye ve Tezgahlarınızda hatasız ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. En çok kullanılan ve en çok kirlenen bölge olan Mutfak Tezgahları Akrilik malzeme ile artık temizlenmesi çok kolay. Ankara Akrilik firması olarak siz değerli müşterilerimize mutfak tezgahı imalatı öncesi, kullanım hataları ve diger konularda kaliteli hizmet alabilirsiniz. Ankara Akrilik olarak mutfaklarınızda istenilen renk seçenekleri bulabilirsiniz ve istenilen şekiller ve ölcülerde yaptırabilirsiniz. Akrilik Mutfak Tezgahlarınızı yüksek ısılardan korumanız gerekmektedir. Tamiratı kolay olan bu malzeme kırılma, çatlama, gibi sorunlarda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bulunduğu sektörde sürekli büyüyen Ankara Akrilik – Mutfak – Banyo – Banko olarak hizmet veren firmamız ileriye yönelik sürekli büyüme yatırımlarını hedeflemekte ve sektöründe vazgeçilmez alternatiflerden olmayı süreklilik kabul etmektedir. Firmamız geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Kuruluş tarihinden bu yana, uzman kadrosuyla Akrilik Tezgah sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden Akrilik Tezgah – Mutfak Banyo Banko ,yüksek standartlarda işçilik ve yüksek teknolojiyi üretimi için öncelikli varoluş sebebi kabul etmiştir. Hayal ettiğiniz tüm çeşitler için bize danışın sizi hayallerinizin ötesine taşıyalım.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR