• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
507 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet KOÇER
  • ADRES: Altınay Cad. Şenkal Sokak No:39
  • TELEFON: 0 (312) 348 7272
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Ankuva Sofa Mobilya firması, kanepe koltuk ve oturma grubu imalatındaki 40 yıllık tecrübe ile Ankara Siteler’de ahşap mobilya dekorasyon hizmeti vermektedir. İmalatlar; tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevkleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir. Günümüze uygun ürün çeşitliliği, kalite, fonksiyonellik ve estetik benimsenerek sürekli artırılmaktadır.

Bunun neticesinde, ürünlerimizin birinci kalite olmasına özen gösterilmektedir. Üretim alanında yapılan yatırımlar neticesinde, ürünlerde kullanılan süngerler, ahşap kısımlar, mekanizmalar ve işçilikte kalite en üst seviyeye ulaştırılmıştır.

Firmamız, kaliteye giden süreçte sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Nihai tüketicinin taleplerini en kısa süre içinde eksiksiz olarak karşılamak, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Tags: Ankara Koltuk Tasarım, mobilya dekorasyon, oturma grupları, salon takımları, Siteler kanepe koltuk imalatçıları, Siteler Karacakaya caddesi mobilya mağazaları, Siteler koltuk kanepe mağazaları, Siteler mobilya imalathaneleri, mobilya koltuk takımları

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR