• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
823 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sıtkı Balcı & Osman Balcı
  • ADRES: Akçakale sokak No.41/5, Siteler
  • TELEFON: 0 (312) 353 5097
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

2005 yılında mobilya üretimine başlayan firmamız, mobilya ve dekorasyon sektöründe Siteler ve çevresi başta olmak üzere tüm Ankara’da önemli projelerde yer almıştır. Üretim kalitesi ve çözüm odaklı anlayışı ile Ankara ve tüm Türkiye’de birçok projede kalitesini ispatlamıştır.

Mobilya sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi modern mühendislik ve mimari teknikler ile birleştirerek yüksek kalitede, özgün, kişiye özel tasarımlar oluşturmaktayız.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü özgün çizimleri projelendirip, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile konfor, görünüm zerafetinin yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak üretimlerimizi yapmaktayız. Mobilyayı bir bütün olarak ele alıp; Yatak Odası ve Yemek Odası imalatının yanınsıra mekanlara özel tasarımlar üretip, tüm iç dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.

Beğenilerinizden, zevklerinizden, hayatta keyif aldığınız tüm güzelliklerden ilham alıp, mimari çerçevede harmanlayarak işlevsel, kaliteli, sadece size özel mobilyalar üretip huzur bulacağınız mobilyalar tasarlıyoruz. Mobilya üretimlerimizde ve dekorasyon çalışmalarımızda ilk planlama ve çizim aşamasından, son montaj aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor; iş bitiminde bir sanatçı gibi ortaya çıkan eserimizle haklı gurur yaşıyoruz…

Mimarlık sanatından soyutlanması mümkün olmayan mobilya sanatı, mimarinin bir iç donatım aracı olarak, antik çağlardan günümüze kadar evrim geçirmiş; her ülkede olduğu kadar, aynı ülkenin ayrı sanatkarları arasında da değişik yapım tarzları ve modeller ortaya çıkarmıştır. Mobilya stil ve modellerimizin gelişmesi, mobilya sanatımıza kendine özgü bir estetik, beceri ve düşünme kavramı aksettirmiş, çağın yaşayış tarzı ve sanat üslubunu yansıtmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR