• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
978 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şerafettin AKDEĞİRMEN
  • ADRES: Taşdelen caddesi, Kalım sokak No15/1-2, Siteler
  • TELEFON: 0 (312) 348 4146
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Birlik Mobilya olarak 1990 yılında kurulan firmamız dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamış olup bunun yanı sıra 1993 yılında Ankara’da mutfak köşe seri üretimine geçerek uzun yıllar faaliyetlerini bu doğrultuda sürdürmüştür.

2000 yılında seri üretim üzerinde yatırımlar yaparak mutfak köşe, masa ve sandalye imalatında karar kılmış ve edindiği kazanımlarla müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır. Bu memnuniyetler karşısında devamlılığı sağlamak ve kaliteden ödün vermemek adına profesyonel adımlar atarak yenilenen makine parkuru ve gelişen teknolojik donanımlarla yoluna devam etmiştir. Sektördeki birikim ve tecrübelerini de bu doğrultuda kullanmaya devam ederek üretimde kaliteyi esas almaya devam ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam etmektedir. Bir aile firması olarak, aradaki uyum ve birlik, beraberlik duygularının önemiyle hareket etmiş; aynı uyumu çalışanlarına da yansıtarak başarılarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız sunduğu seçeneklerle müşterilerinin zamandan tasarruf etmelerine de olanak sunmuştur.Takip edilen bir firma olmayı da kendine görev edinen firmamız; bu doğrultuda sektörde bilinirliğini sürekli arttıran ve konumunu üst seviyelere çıkaran bir firma olmaya devam etmektedir.

Birlikte güzel günlere…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR