• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,102 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsmail Börekçi - Kenan Börekçi
  • ADRES: Demirhendek caddesi No.94, Siteler
  • TELEFON: 0 (312) 353 2837
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

1979 Yılında Siteler’de İlk Olarak Yaklaşık 20 m2 Bir Alanda “Minik Aksesuar” Adı Altında Özellikle Çeyiz Sandığı Daha Sonrada Diğer Aksesuar Ürünleriyle Üretime ve Satışa Başlamıştır. Bu Yıllar İçerisinde Giderek Büyüyerek ve Müşterilerinin Memnuniyetiyle Birlikte Bugünün Dev Mobilya Kurumlarının İlk 4’ünün Bayiliğiyle Siteler’in Bayilik Platformunu Yapmıştır. Zamanla Kendi Sektöründe İlerleyen Firmamız Bayiliklerin Yanı Sıra 1989’da “Börekçiler Aksesuar” adıyla Bugünün Temellerini Atmıştır.

Baba oğul işbirliğiyle Firmamız 1997’den Bugüne Merkez Binamızda 1200 m2 Alanda Türkiye’nin Sayılı En Büyük Mobilya Aksesuar ve Hediyelik Eşya – Avize Firmalarının Zirvelerinde Yer Almaktadır. Yurtiçi Genelinde Belirli Bölgelerde Bayiliklerimizin Yanı Sıra Yurtdışındaki (İsveç, İran, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan vb.) Birçok Ülkeye İhracatımızla Ülkemiz Ekonomisine Katkı Sağlamaktan da Onur Duyuyoruz.

1600’den Fazla Ürün Çeşidini Kendi Atölyelerimizle (Polyester, İskelet, Suntalam, Döşeme, Metal & Nikel Atölyeleri) Sağlamaktayız. Bu Bol Çeşidin Hazırlanmasında Emeği Geçen Personelimize ve Esnafımıza, Başlangıçtan Bugüne Sürekli Bizlerle Bulunan ve Alışverişin Bitip Dostlukların Kazanıldığı Tüm Müşterilerimize Teşekkürü Borç Biliriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR