• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,213 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çetinkaya Mutfak
  • ADRES: Fatin sokak, No:54, Siteler
  • TELEFON: 0 (312) 356 7488
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Çetinkaya Mutfak_Yapı_Dekorasyon; Sürekli yenilenen teknolojiyi tüketicisiyle buluşturan Çetinkaya Mutfak ,sektörde kaliteyi, estetiği ve görselliği her geçen gün yükseltmiş ve bu konuda lider firmalar arasındaki yerini almıştır. Çetinkaya ürünlerinde kolay temizlenebilme ve rutubete mukavemet özelliği artırılmış TSE belgeli ürünler kullanmaktadır. Bunların arasında ithal masif, doğal ahşap kaplama, mdf üzerine pvc kaplama, polimer esaslı kaplama, laminat kaplama, antitoksit lake yüzey, akrilüx kaplama ve lamine yüzeyler bulunmaktadır.

 

Çetinkaya Ürünleri ,ahşap sektöründe kazanılan deneyim ve birikimle 1986 yılında kurulan Çetinkaya ahşap ürünleri san.tic.lmt.şti. tarafından üretilmektedir.Çetinkaya Mutfak, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynamıştır. Belirlenen büyük hedeflere ulaşabilmek üzere alt yapısına önemli yatırımlar yapan çetinkaya Mutfak,Ankara sitelerde bulunan üretim tesislerimizde en son teknoloji kullanılarak, modern bir anlayışla üretilmektedir.

 

Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir…

 

Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Çetinkaya Mutfak, üretimden dağıtıma kadar her sürecin elektronik ortamda takibini sağlayan güçlü bir elektronik alt yapıya sahiptir. Kullanılan üstün teknoloji ve uygulanan ERP sistemi ile üretim sürecinde sağlanan mükemmelliğin bir sonucu olarak yıllık üretim kapasitesi önemli ölçüde artmıştır.

 

Kişiye Özel Tasarımlar…

 

Çetinkaya mutfak , “Kişiye Özel Tasarımlar” fikrinden yola çıkarak kurulmuş bir tasarım ve üretim firmasıdır.

 

Fonksiyonel tasarımlar,estetik ile birleştirilip kullanıcı beğenisine sunulmaktadır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan tasarımlara kullanıcı tarzını ve kişiliğini yansıtmayı amaçlamaktadır.
Ürün çeşitliliği, tasarım ve malzeme farklılıklarıyla kombine edildiğinde kullanıcılara sonsuz alternatifler sunmaktadır.

 

Çetinkaya mutfak , kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve farklı çözüm önerileriyle kullanıcı beklentilerini karşılayabilmek üzere, gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip etmekte ve bunları ürünlerine yansıtmaktadır.

 

Profesyol Çalışma Sürecimiz;

 

En son teknolojik makinalarla ve yaratıcılığımızla siz müşterilerimize en güzeli sunmak için çalışageldik. Profesyonel ekibimizle, güleryüzlü ve işinin ehli personelimizle size hizmet vermekteyiz.

 

Arayın Ücretsiz keşif ve teklif verelim.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR