• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
976 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hamdi Pelit
  • ADRES: Karacakaya caddesi No.190/A, Siteler
  • TELEFON: 0 (312) 350 8863
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Divann Masa Sandalye; ev ve işyerleri mutfak masa ve sandalyeleri, yemek odası takımları, oturma grupları, berjer, bench, cafe, AVM food-court alanları, restorant, fast food, otel ve bahçe mobilyaları, toplantı masaları, çalışma masaları, bilgisayar masaları ve tüm alanlarınız için ihtiyaç ve taleplere uygun masa sandalye üretimi konularında profesyonel hizmet veren bir mobilya firmasıdır.

Divann Masa Sandalye Ar-Ge çalışmaları ile modayı, trendleri yakından takip eden, tüm yeniliklere en kısa sürede adapte olan, trendlere öncülük eden, yeni modelleri ile sektörde beğeni toplayan, mobilya sektöründeki tasarım çalışmalarına da katkılar yapan gelişmelere açık, yenilikçi bir firmadır. Üretimlerinde de yeni hammadde ve teknolojileri sürekli takip ederek kaliteyi artıran, maliyeti düşüren imalat için çalışmalar yapmaktadır.

Hedefimiz, kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyat politikaları izleyerek daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmak ve sektörde öncü ve lider firma olarak yer almaktır.

Mobilya üretiminin merkezi Siteler’de masa ve sandalye üretimi konusunda uzmanlaşmış şirketimiz tüm ihtiyaçlara uygun masa ve sandalye üretimi yapmaktadır.

Modern masa sandalye modellerimiz ile farklı kesimlere hizmet veren Divann Masa Sandalye her yıl ürün portföyünü genişletmekte ve müşterilerine hayalindeki ürünleri sunmaktadır. Ürün çeşitliliği konusunda zengin portföye sahip firmamız talebe uygun özel imalat da yapmaktadır.

Masa sandalye hayatımızda sadece bir mobilya değil yaşantımızın en önemli araç gerecidir. Yemek yerken, dinlenirken, çalışırken, eğlenirken vs her alanda masa ve sandalyeye ihtiyaç duyarız. Bizler kullanım alanına, ihtiyaca, kullanacak kişi ve kurumlara, kullanacak yaş ve sosyal gruplara uygun farklı konseptlerde ve farklı maliyet aralıklarında çok farklı masa sandalyeler üretmekteyiz. Sizin ihtiyacınıza uygun, sizin hayallerinizdeki gibi bir masa sandalyeyi geniş ürün yelpazemiz içinde bulacağınızı ümit ediyor ve bunun için ara vermeden çalışarak her geçen gün ürün çeşitliliğimizi ve kapasitemizi artırıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR