• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,422 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yener GÜNDOĞAR
  • ADRES: Ereğli Caddesi No:79/B Siteler, Altındağ / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 348 5822
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1988 yılından beri kazandığı deneyimin verdiği güvenle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, ileri teknoloji ve konusunda uzman ekibiyle bütünleştiren GÜNDOĞAR MOBİLYA, klasik mobilya sektöründe doğru çözümler üretmektedir. İstikrarlı çalışması ile kaliteden ve ürün şıklığından ödün vermeden, müşteri memnuniyetini hedef alarak, klasik mobilya sektörünün en önemli firmaları arasında yer alan GÜNDOĞAR MOBİLYA, Ankara Sitelerdeki 2500 metrekarelik fabrikası ve geniş showroomuyla başta toptancı firmalar olmak üzere perakende müşterilere de hizmet vermektedir. Ürün kalitesinde malzeme kadar işçiliğin de önemli olduğunu da bilen GÜNDOĞAR MOBİLYA, üretim sürecinin her bir aşamasında son derece titiz bir çalışma yürütmektedir. Ankara Siteler’de Klasik Mobilya üzerine öncü olan firmamız, Klasik Yatak Odası Takımları, Klasik Yemek Odası Takımları ve Koltuk imalatı ve satış hizmeti vermektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında önemli projelere imza atan GÜNDOĞAR MOBİLYA, Klasik Mobilya konusunda müşterilerine en mükemmeli sunmaya devam etmektedir. Rusya, Kazakistan, Azarbeycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak gibi ülkelere ihracat da yapan firmamız, yurt dışı portföy genişletme çalışmalarını da sürdürmektedir. 30 yıla yakın süredir Klasik Mobilya Sektöründe sizinle büyüyen GÜNDOĞAR MOBİLYA, siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Etiket : Klasik mobilya, Ankara, ihracat, Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Klasik Yemek Odası Takımı, Klasik Yatak Odası Takımı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR