• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
126 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Çamlıtepe cad. No: 136 Siteler, Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1990 yılında kurulan ve her geçen yıl kendisine duyulan güven ile büyüyen İKM AHŞAP, hizmet kalitesinden ve hedeflerinden ödün vermeden tüm Türkiye’ ye mobilya aksesuarları üretmeye devam etmektedir.

Büyüme hedefleri doğrultusunda 2020 yılından itibaren ürün gamı içerisine aldığı masa ayakları ile İKM AHŞAP; mobilya sektöründe yer alan imalatçıların iş ortağı, güvenilir ve vazgeçilmeyen tedarikçisi olmuştur.

İKM Ahşap;
Müşterilerinin beklentilerini; zamanında, ekonomik, hızlı, güvenilir hizmet sunarak karşılamak, kendisini geliştirmek, sunduğu hizmetlerin ve çalışanlarının paralel gelişimini sağlamak, çalışmalarını verimli, etkin ve sürdürülebilir kılmak, iş ortakları nezdinde güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmak İKM AHŞAP’ ın öncelikli hedefleri olmuştur. İKM AHŞAP; iş ortaklarının ihtiyacına uygun özel çözümleri kaliteli üst düzey hizmetle, uygun fiyatlı olarak müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz
Standartların üzerinde güvenilir hizmet anlayışı, köklü geçmiş, müşteri değil iş ortağı anlayışını referans alarak hızlı, kaliteli ürün ve hizmet sunmak ve ürettiği aksesuarlar ile mobilya sektörüne katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Yüksek ürün kalitesi ile iş ortaklarının memnuniyetini en üst seviyelere taşıyarak mobilya sektöründe fark yaratmak ve sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek, Türkiye’nin en çok tercih edilen mobilya aksesuarı üreticisi olma yolunda yılmadan çalışmaktır.

Arama Terimleri: ahşap sandalye ayak modelleri, Ahşap Masa Ayakları modelleri, ahşap masa ayağı imalatı, ahşap ayak imalatçıları, ahşap ayak üretimi, ahşap ayak üreticileri, masa ayak üreticileri, toptan masa ayakları, Bursa masa ayakları imalatı, ceviz sandalye ayağı ahşap ayak, Ceviz sandalye ayağı, Beyaz Sandalye Ayağı, sandalye ayağı siyah ahşap ayak, Ahşap Sandalye Ayakları Fiyatları, Sandalye Ayak modelleri, Ahşap Sandalye bacağı, sandalye ayakları, mutfak sandalye ayağı, sandalye ayağı fiyatları, sandalye ayağı ahşap.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR