• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,624 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+3 = ?

VİDEOLAR

  • ÖZ AHİ ÇELİK PARA KASASI

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Bahçeleriçi, 278. Cadde 17/ C, 06260 Mamak/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

AHİ ÇELİK PARA KASALARI

Ankara çelik kasa firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan Öz Ahi Çelik Para Kasası firmamız, 2000 yılında Ankara’da kurulmuştur. Firmamız ağırlıklı olarak çelik kasa, çelik para kasaları, ev tipi para kasası, ofis tipi çelik kasa, büro tipi çelik kasalar ve sipariş üzerine özel ölçü çelik kasa üzerine imalat yapmaktadır. İmalatını yaptığımız diğer ürünlerimiz arasında Ev tipi kasalar, Silah kasası, Banka Emanet Kasaları, Kuyumcu asansör vitrin kasa, özel kuyumcu kasaları, şifreli şifresiz özel para kasaları, otel kasaları ve cami kumbara kasaları gibi çelik kasa ürünleri yer almaktadır.

Öz Ahi Çelik Kasa firmamız, güçlü teknik kadrosu ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhuyla Ankara Siteler’de çelik kasa imalatçısı olarak çalışmaktadır. Firmamız, kalite odaklılık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeksizin dünya standarlarına uygun olarak ve en önemlisi teknolojik gelişmelere duyarlı olarak çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi sürekli yeniliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin çelik para kasası konusundaki taleplerini karşılamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

HER TÜRLÜ ÇELİK KASANIZ İSTER ANAHTARLI İSTER ŞİFRELİ OLSUN FİRMAMIZCA YERİNDE AÇILIR

Anahtarı kaybolan çelik kasa nasıl açılır, kasa çilingiri arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Çelik kasa çilingircisi olarak  özel çelik kasa açma yöntemleri ve çelik kasa açma teknikleri ile şifreli kasa veya anahtarlı kasalar açılır.

Para kasası almaya karar verdiniz. Çelik kasa alırken nelere dikkat edilmeli? Ev için mi çelik para kasası alıyoruz? Ofiste mi kullanacaksınız yoksa otel için mi alıyorsunuz? Ne Çeşit ve model çelik kasa alırsam daha verimli kullanabilirim, özellikleri neler olmalıdır? Ev tipi çelik kasa güvenlimi? yaptırmak istersem nelere dikkat etmeliyim? Çelik kasa evde nereye konulmalı? Yanmaz çelik kasalarda ne gibi özellikler olması lazım? Çelik kasalar ne kadar güvenilir? Çelik kasa kullanımı kolay mıdır? Çelik kasa şifresi nasıl değiştirilir?  Bunun gibi bütün sorularınız için lütfen firmamızı arayınız.

ÇELİK KASA FİYATLARI

Ankara çelik kasa fiyatlari, çelik para kasası fiyatları, kale çelik kasa fiyatları, gaziantep çelik kasa fiyatları, küçük çelik kasa fiyatları, kuyumcu asansörlü kasa fiyatları, kuyumcu kasaları fiyatları, ev tipi çelik kasa fiyatları, büro tipi çelik kasa fiyatları, kuyumcu asansör vitrin fiyatları ve sipariş üzerine yaptığımız özel ölçü çelik kasa fiyatları için lütfen firmamızı arayınız.

ÇALIŞMA SAATLERİ (HAFTASONU AÇIK)

Hafta İçi ve Cumartesi 08.00 – 18.00 Saatleri Arasında,
Pazar Günleri 10.00 – 16.00 Saatleri Arasında Açığız.

Satın aldığınız çelik kasaları, Ankara içi yerinize ücretsiz teslimat yapmaktayız.

İLETİŞİM

Telefon:  0312 350 69 82

GSM (Halil Bey) : 0532 420 92 80

GSM (Ali Osman Bey) : 0533 052 70 46

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR