• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,604 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ömer ÖZBERK
  • ADRES: Ereğli Caddesi, No:49/1, Siteler, Altındağ, Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 348 0625
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

ÖZBERK MOBİLYA DEKORASYON FİRMAMIZA HOŞGELDİNİZ

1923 yılında kurulmuş olan firmamız, çeşitli ahşap işlerinin yanısıra, 1960 yılından beri Ankara’da Cami dekorasyonu imalat işlerine başlamıştır.

Ankara Siteler’deki imalathanemizde cami dekorasyonu üzerine imalatlarımızı yürütmekteyiz. Cami mihrapları, Ahşap Cami kürsüsü, Ahşap Müezzinlik, Ahşap Cami Kapıları, Ahşap cami Minberleri, Ahşap Korkuluk, Tavan süsleme ve Tabut imalatı yapan firmamız, imalatlarında kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini temel prensip edinerek çalışmaktadır.

Yılların tecrübesine dayanarak atalarımızın paha biçilmez ahşap işçiliğini, el emeği göz nuru ve ibadet aşkı ile kaliteden taviz vermeden yaşatmaya kararlıyız. Edirne’den Kars’a yurdumuzun her köşesinde ve yurt dışındaki camilerde gerçekleştirdiğimiz dekorasyon çalışmalarımızla gurur duyarak çalışmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin Cami dekorasyonu, Cami mihrapları, Müezzinlik, Cami kapıları, Cami Minberleri, Korkuluk, Tavan Süsleme ve Tabut taleplerinizle ilgili yardımcı olmaktan onur ve mutluluk duyar, sizleri Ankara Siteler’deki imalathanemize bekleriz.

Saygılarımızla.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR