• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,601 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selçuk DAL
  • ADRES: AKÇAKALE-2 SOKAK, NO.: 76, SİTELER, ALTINDAĞ, ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 348 6971
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

SELÇUK DAL DEKORASYON FİRMASINA HOŞ GELDİNİZ. Firmamız 1997 yılında kurulmuş olup, Ankara Siteler’de faaliyet göstermektedir. Uzun yılların verdiği güven ve tecrübeyi teknoloji ve takım çalışmasıyla  bütünleştiren firmamız Ankara ve yurt içinde mağaza dekorasyonu yapan firmalar arasında Mobilya Dekorasyon çalışmalarıyla göz doldurmaktadır.

Özellikle Ankara ili ve çevresinde önemli mağaza dekorasyon ve mağaza stand projelerine imza atan firmamız kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini  temel prensip edinmiştir.

Mağazalara Özel Dekorasyonların dışında Yatak odası takımları, yemek odası takımları, mutfak dolapları, banyo dolapları, LCD duvar üniteleri, ray  dolap, vestiyer, ahşap kapı, amerikan panel kapı, masif kapı, büro dolap ve masaları üzerine dekorasyon çalışmaları yapmaktadır. Firmamız ahşap mobilya imalatlarını Ankara Siteler’deki atölyesinde  gerçekleştirmektedir.

Uzun yılların tecrübesi ve sizlerin güveniyle büyüyen firmamız, mağaza dekorasyonu yapan firmalar olarak mobilya dekorasyon işlerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR