• unluerweb@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,756 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serkan YILMAZ
  • ADRES: Kalım sokak No.19/5,Siteler
  • TELEFON: 0 (544) 397 2498
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

SERİ YAPI TASARIM FİRMAMIZA HOŞGELDİNİZ

Firmamız Ankara Siteler’de akrilik tezgah imalat ve dekorasyon hizmeti vermektedir.

Akrilik mutfak tezgahı, akrilik banyo tezgahları, akrilik banko imalatı, akrilik duvar ve kolon kaplama imalat ve satış hizmeti veren firmamız FRANKE ve DOMINOX bayiliği yapmaktadır. Firmamız hastane, ameliyathane ve çocuk doğum ünitelerine akrilik tezgah imalat hizmeti vermektedir.

Bunun dışında ahşap mobilya proje dekorasyon ve yapı inşaat tasarım ve uygulama hizmeti veren firmamız, hastane dekorasyonu, otel dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, restaurant dekorasyonu hizmeti vermektedir.

Firmamız kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel ve bölgesel önemli başarılara adını yazdırmıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında yılların verdiği iş tecrübesi,bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Sektördeki tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı tasarım & dekorasyon sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi,insanımıza modern tasarımlar sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Etiket : Villa dekorasyonu Ankara, Mağaza dekorasyonu Ankara, Otel dekorasyonu Ankara, Akrilik tezgah Ankara.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR